Fotoğraf: Konut, Urla İzmir
Fotoğraf: Konut, Urla İzmir

Schüco alüminyum katlanır/sürme sistemler: Etkileyici teknoloji ve tasarım

Alüminyum çolk kanatlı katlanır/sürme sistemler için ideal bir malzemedir. Yalıtımlı ve yalıtımlı olmayan profillerin sağlamlığı iyi seviyede işlenme ile birleştirildiğinde yüksek seviyede enerji tasarrufu sağlayan su geçirmezliğe sahip hassas monteli bileşenlerin kullanılmasını ve optimum ses yalıtımının elde edilmesini garantiler. Diğer bir avantajı da sonsuz çeşitliliğe sahip farklı yüzey işlemelerin mevcut olmasıdır.

Temel Yararlar

  • Geniş yelpazede renkler
  • Düşük ağırlık ile yüksek seviyede kararlılık
  • Geniş yelpazede şekil ve tasarımlar
  • Asgari alan gerektirir
  • Açma ve kapatmada asgari efor sarfetme
  • Optimum ses ve ısıl yalıtım
  • Özek harici ve dahili seriler
  • Schüco sistemleri dünyası ile uyumlu
  • Sisteme bağlı olarak WK2 seviyesine kadar hırsızlığa dayanıklılık
  • Ek bir seçenek olarak e-slide monteli sürme sistemleri azami konfor ve rahatlık sağlar

Alüminyum bunu mümkün kılar. Tüm katlanır/sürme konstrüksiyonlar etkileyici şekilde düzgündür ve kolayca kullanılabilir. Bu yüzden konut ve ticari sektörde evrensel kullanım açısından idealdir.

   

Schüco ASS 32.NI

 
ass_32_sc_ni_100x100.jpg Schüco ASS 32 SC.NI ve ASS 32.NI sistemleri yalıtımlı olmayan sistemlerdir ve iç tasarımda ve ısıl yalıtım gerektirmeyen tüm durumlarda sürme kapılar için ekonomik ve düşük maliyetli bir çözüm sunarlar.
   

Schüco ASS 32 SC

 
royal_s24_000_100x100.jpg Schüco ASS 32 SC sistemi sürme kapı ve pencereler için akıllı ve yerden kazandıran bir çözüm sunar. Yaprakların örneğin duvarda tamamen kaybolur. Sonuç olarak kapı ünitesi tamamen açık olduğunda bile alanın en uygun şekilde kullanılabilmesidir.
   

Schüco ASS 50

 
royal_s12_0-0_100x100.jpg Schüco ASS 50 sisteminin sürme kapıları, cömert, engel oluşturmayan ve rahat geçiş sağlayan açıklıklar sağlar (üç ray ile ünite genişliğinin üçte ikisi kadar) ve asgari düzeyde yer kaplar.
   

Schüco ASS 70 FD

 
royal_s70_f00_100x100.jpg Tamamı cam duvarlar ısıl yalıtımlı Schüco ASS 70 FD katlanır sürme kapı ile hemen hemen sonuna kadar açılabilir. Kapı kanat dizisi çok az güç kullanılarak kolayca içeri veya dışarı doğru katlanır ve sağa ve/veya sola sürülür.
   

Schüco e-sürme

 
p3014_003_002_100x100.jpg Schüco sürme sistemleri elektromekanik e-sürme sistemi ile birlikte azami rahatlık sunar. Sürme kanatlar, ünite üzerindeki bir düğmeye basılarak veya düğme, parmak izi veya uzaktan kontrol gibi dış kontrol bileşenleri vasıtasıyla çaba gerektirmeden hareket ettirilebilir.