Fotoğraf: Kırmızı Projesi, Çeşme İzmir
Fotoğraf: Kırmızı Projesi, Çeşme İzmir

Schüco Alüminyum Pencereler: Teknolojide Uzmanlık

Pencereler belki de tüm diğer bileşenlerine kıyasla projelerin görünümünü ve şeklini en iyi şekilde yansıtır. Burada Schüco ismi, malzeme çeşitliliği, tasarım ve uygulama seçenekleri ile birlikte sofistike, kanıtlanmış sistem teknolojisini temsil eder.

Schüco alüminyum pencereler, standart pencerelerden tasarımcı pencereler ve özel pencerelere kadar uzanır ve diyagonal konturlar ve zarif süslemeler ile orijinal tarzı muhafaza eder. Malzemenin özel bir özelliği: alüminyum, pencereye dair özel dilek ve isteklerinizin karşılanması sağlanacak şekilde hassasiyetle şekillenebilir.

Schüco Alüminyum Pencereler: Temel Özellikler

  • Yenilikçi teknoloji
  • Sistemde test edilmiş güvenlik
  • Geniş yelpazede üniteler ve açma tipleri
  • Geniş yelpazede renkler
  • Opsiyonel hırsızlıktan, yangından ve kurşundan koruma
  • Verimli ısı ve ses yalıtımı
  • Alüminyumun yararları: dayanıklılık ve kararlılık, dar alın genişlikleri ve tasarım çeşitliliği.
  • Schüco AvanTec - 130 kg.'ye kadar kanat ağırlıkları için gizli donanım
  • Schüco TipTronic - bina yönetim sistemi ile bütünleşme amacıyla mekatronik, gizli donanım

Schüco alüminyum pencereler etkileyici maliyet-performans oranı eşliğinde kalite sunar.

Schüco AWS 50.NI

 
aws_50_ni_1.jpg Havaalanı, fuar merkezleri ve alışveriş merkezleri gibi iç mekanlar için 50 mm anma derinliğine sahip yalıtımlı olmayan pencere çözümü. Isıl yalıtımlı pencere sistemi ile aynı alın genişliği kullanılarak eşit dağılımlı iç ve dış bina tasarımı yapılabilir.
   

Schüco AWS 65

 
ai006_025_002_100x100.jpg Yaratıcı tasarımlara yönelik geniş kapsamı ile Schüco Window AWS 65 temel pencere sistemi, 65 mm anma derinliğine sahip blok konstrüksiyonlar için özellikle uygundur.
   

Schüco AWS 70.HI

 
aws_70_hi_100x100.jpg Schüco AWS 70.HI pencereler, özel tasarım ihtiyaçları için kapsamlı çözümler sunar. 
Pahlanmış dış köşeleri ile Design Contour RL (Konut Serisi), yenileme projelerinde kullanım veya görsel vurgulama açısından ideal bir çözüm sunar.
   

Schüco AvanTec

 
avantec_schere_100x100.jpg Mekanik gizlenmiş donanımlardan oluşan yeni Schüco AvanTec nesli, donanım teknolojisine yeni bir standart getirir.
   

Schüco TipTronic donanım

tiptronic_100x100.jpg Schüco TipTronic ilk tam mekatronik açmalı/eğmeli donanımdır. Kullanıcılar kolay ve sezgisel olarak çalıştırılma özelliğinden hemen yararlanabilirler.
   

Schüco özel kol

 
bau07_034_001_100x100.jpg Yeni kol serisi, açma ünitelerinin tüm yönlerini kapsaması açısından Schüco'nun cazip ve teknolojik olarak gelişmiş ürün yelpazesini tamamlar.