Fotoğraf: Saklı Koy Turizm Tesisleri, Urla İzmir
Fotoğraf: Saklı Koy Turizm Tesisleri, Urla İzmir

Schüco alüminyum kış bahçeleri: camlı bina

Schüco kış bahçeleri, mevsim ve hava koşullarından bağımsız olarak doğa ile uyum içinde yaşanmasını mümkün kılar. İster prefabrik bileşenler, özel tasarım seçenekleri isterseniz geniş yelpazede aksesuarlar (havalandırma teknolojisi ve gölgeleme gibi) arıyor olun: Schüco kış bahçeleri dilediğiniz her şeyi size sunar. Kanıtlanmış Schüco sistem teknolojisinin yanı sıra alüminyum kış bahçeleri birçok konstrüksiyon yararı da sunar. Malzeme kalitesi, sofistike teknoloji ve fabrikasyon prosedürleri Schüco'nun 50 yılı aşan deneyimi ile garanti altındadır.

Alüminyum kış bahçeleri: temel özellikler

  • Geniş yelpazede tasarımlar
  • Özgünlük çeşitli mimari ve tasarım seçenekleri ile belirtilebilir
  • Tasarım özgürlüğü - ayrıca geniş yelpazede renk seçeneğine istinaden
  • Test edilmiş kalite ve geniş kapsamlı aksesuar yelpazesi sistem güvenliği sunar
  • Yüksek derecede suya dayanıklılık
  • Tavan ısıl yalıtımı

İster prefabrik bileşenler, özel tasarım seçenekleri isterseniz geniş yelpazede aksesuarlar (güneş kırma ve havalandırma teknolojisi gibi) arıyor olun: Schüco alüminyum kış bahçeleri dilediğiniz her şeyi sunar.

Schüco - Alüminyum kış bahçesi uzmanınız.

   

Schüco CMC 50

 
ai006_054_001_100x100.jpg Schüco CMC 50 sistemi yen, ve yenilikçi bir kış bahçesi konstrüksiyonudur; yeni Schüco SMC 50 modüler cephe sistemini esas alan WI 60 kış bahçesi sisteminin doğal gelişimi.
   

FW 50+ WI

 
p2217_008_004_100x100.jpg İster eski binalara kurulan bir kış bahçesi olarak isterse yeni binaları kış bahçesi ile bütünleştirmede FW 50+ WI alüminyum kış bahçesi sistemi; açık alanlarda daha fazla yaşama alanı yaratmada idealdir ve mülkünüze özgün bir değer katar.